top of page
Search

📣OPĆINSKO TAKMIČENJE IZ TURSKOG JEZIKA✨️

Updated: Feb 22


🏫🏆Dana 21.02.2024. godine u našoj školi održano je općinsko takmičenje iz turskog jezika za učenike devetih razreda.


Rezultati takmičenja:


🥇1. mjesto OSMAN ČEHO - IX - 4 - OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac

🥈2. mjesto - IMRAN ŠEHIĆ - IX - 4 - OŠ "Kiseljak 1 " Bilalovac

🥉3. mjesto AFAN HUSELJIĆ- IX - 4 - OŠ " Kiseljak 1" Bilalovac


Nastavnik mentor: Naida Kirmiziguel.


✨️Čestitamo svim učenicima na učešću i postignutim rezultatima, želimo im puno sreće na narednim takmičenjima.✨️


B👏R👏A👏V👏O👏


Zahvaljujemo se Općini Kiseljak, načelniku općine, firmama, ustanovama i prijateljima naše škole koji su pružili pomoć i podršku u organizaciji i realizaciji općinskih takmičenja:


"PPU-IKRE", SM & Mrki Commerce Mersad Duharkić i Mirsad Selman, Grakop d.o.o, Apoteka Vita, "AJNUR-DRVO" d.o.o Edhem Edo Neradin, Medžlis IZ Kiseljak, TENNECO Ing d.o.o, Adriatic osiguranje d.d, Sarajevski kiseljak, LH-TEC d.o.o TREPPEN Hamdo Litrić, Zehrudin Litrić, Poliklinika Vita MM, UG Put dobrote Izudin Dahija, Autoservis "BAJRIĆ", Almir Bajrić, M enterijeri, Foto & Video MOCA Jasmin Omerhodžić, Auto servis "Tarik", Tarik Hajdarević, "Mlin-Produkt" d.o.o, Restoran Orijent, Restoran "HAN" Haris Hatidžić, ELEKTRIM-ELEKTROINSTALACIJE Jasmin Bajrić, Caffe Pumpa, Nedžad Huseljić, Selmanex d.o.o Jasmin Selman, Autoškola Zrno, Zrno Haris, Auto otpad Sefer, Ajdin i Sefer Nuhić, Trgovinska radnja "HAAD", Adnan Hadžić, Ćevabdžinica i aščinica ,, Šuco", Admir Šuco

8 views0 comments

Comments


bottom of page