top of page
Search

📣OPĆINSKO TAKMIČENJE KVIZ OPĆEG ZNANJA - PREDMETNA NASTAVA✨️


🏫🏆Dana 15.04.2024. godine u našoj školi održano je općinsko takmičenje u kvizu općeg znanja za učenike od šestog do devetog razreda.


Rezultati takmičenja:

šesti razredi:

🥇1. mjesto - Amna Brkanović - VI - 5 OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac, mentor Senija Mujan

🥈2. mjesto - Džejna Huseinović- VI -1 OŠ " Kiseljak 2" Zabrđe , mentor Selma Muharemović

🥉3. mjesto -Ajnur Sajnica - VI - 1 - OŠ "Kiseljak 2" Zabrđe , mentor Selma Muharemović


Ekipno, prvo mjesto za šesti razred pripalo je OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac


sedmi razred:

🥇1. mjesto -Enis Bašić - VII - 1- OŠ " Kiseljak 2 "Zabrđe, mentor Senija Mujan

🥈2. mjesto -Emana Dahija - VII - 4 - OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac, mentor Zehra Šljivo

🥉3. mjesto - Ensar Husejnović - VII -1 - OŠ " Kiseljak 2 "Zabrđe , mentor Senija Mujan


Ekipno, prvo mjesto za sedmi razred pripalo je OŠ "Kiseljak 2" Zabrđe


osmi razredi:

🥇1. mjesto - Amna Hodžić - VIII - 2- OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac, mentor Šukrija Muhamedagić

🥇1. mjesto -Irma Džino - VIII - 1- OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac, mentor Sadeta Hodžić

🥇1. mjesto -Ajdin Murtić - VIII - 1 - OŠ " Kiseljak 2 " Zabrđe , mentor Nedżad Babačić


Ekipno prvo mjesto za osmi razred pripalo je OŠ " Kiseljak 1" Bilalovac


deveti razredi:

🥇1. mjesto - Sarah Kadić - IX -2 - OŠ "Kiseljak 1"Bilalovac , mentor Sadeta Hodžić

🥈2. mjesto -Amila Kečo - IX -1 - OŠ "Kiseljak 2" Zabrđe , mentor Aldin Jahić

🥉3. mjesto - Sajra Rizo- IX -1 - OŠ " Kiseljak 2" Zavrđe, mentor Adisa Barić


Ekipno deveti razred: škole "Kiseljak 1" i "Kiseljak 2" dijele prvo mjesto.


U konačnom zbiru osvojenih bodova učenika/ takmičara predstavnici OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac ostvarili su bolji rezultat i predstavljat će našu općinu na kantonalnom takmičenju.


✨️Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na učešću i postignutim rezultatima, želimo im puno sreće na narednom takmičenju.✨️


B👏R👏A👏V👏O👏


Zahvaljujemo se Općini Kiseljak, načelniku općine, firmama, ustanovama i prijateljima naše škole koji su pružili pomoć i podršku u organizaciji i realizaciji općinskih takmičenja:


"PPU-IKRE", SM & Mrki Commerce Mersad Duharkić i Mirsad Selman, Grakop d.o.o, Apoteka Vita, "AJNUR-DRVO" d.o.o Edhem Edo Neradin, Medžlis IZ Kiseljak, TENNECO Ing d.o.o, Adriatic osiguranje d.d, Sarajevski kiseljak, LH-TEC d.o.o TREPPEN Hamdo Litrić, Zehrudin Litrić, Poliklinika Vita MM, UG Put dobrote Izudin Dahija, Autoservis "BAJRIĆ", Almir Bajrić, M enterijeri, Foto & Video MOCA Jasmin Omerhodžić, Auto servis "Tarik", Tarik Hajdarević, "Mlin-Produkt" d.o.o, Restoran Orijent, Restoran "HAN" Haris Hatidžić, ELEKTRIM-ELEKTROINSTALACIJE Jasmin Bajrić, Caffe Pumpa, Nedžad Huseljić, Selmanex d.o.o Jasmin Selman, Autoškola Zrno, Zrno Haris, Auto otpad Sefer, Ajdin i Sefer Nuhić, Autoservis Zijo&Etko, Zijad i Edin Mušanović, MT-MICE d.o.o, Anel Topalović, Trgovinska radnja "HAAD", Adnan Hadžić, Ćevabdžinica i Aščinica ,, Šuco", Admir Šuco

10 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page