ERW 2023 - PROJEKTI UČENIKA

Danas smo u našoj školi svjedočili izvanrednim rezultatima u sklopu EUROPEAN ROBOTICS WEEK-a.

Projekti koji su danas predstavljeni:

1. Autonomni robot koji prati liniju:

Grupa učenika uspješno je završila svoj projekt izrade autonomnog robota koji prati postavljenu liniju. Kroz programiranje i integraciju senzora, stvorili su robota sposobnog samostalnog kretanja.

2. Električna gitara s micro:bit uređajem:

Druga grupa učenika predstavila je svoj inovativni projekt - električnu gitaru s uključenim micro:bit uređajem. Ovaj spoj muzike i tehnologije rezultirao je zvučnim iskustvom koje su sami kreirali.

3. Nogometna utakmica :MOVE mini MK2 robota na daljinsko upravljanje:

Učenici treće grupe danas su se takmičili na nogometnom terenu, programirajući :MOVE mini MK2 robote i :GAME ZIP 64 kontolere za njihovo upravljanje, kako bi simulirali uzbudljivu nogometnu utakmicu.

Zahvaljujemo se svim učenicima na predanom radu i entuzijazmu koji su unijeli u ove projekte.