INFO ETWINNING DAN U KISELJAKU

Dana, 30.4.2024. u Osnovnoj školi "Kiseljak 1"Bilalovac održana je promocija eTwinning-a.

Naša učiteljica i eTwinning ambasadorica Selma Mahmić upoznala je prisutne učesnike, njih oko 40, šta je eTwinning i kako se registrovati na platformu.

Ponosni smo na eTwinnerke iz naše škole: nastavnicu matematike i informatike Arnelu Šabanović, učiteljicu Amilu Kerkez-Kozlić i pomoćnicu direktora Lejlu Mutap koje su nesebično podijelile svoja eTwinning iskustva i rad u eTwinning projektima.

Raduje nas što smo mogli ugostiti, međusobno se družiti i razmjeniti ideje sa kolegama iz:

PU "Behar" Ilijaš

PPU "Ikre" Kiseljak

MSŠ Busovača

MSEUŠ Travnik

OŠ "Karaula" Karaula - Travnik

OŠ "Muhsin Rizvić" Fojnica

eTwinning je izvanredna prilika za povezivanje škola širom Europe putem online platforme radi razmjene ideja, saradnje na projektima i razvijanja međunarodne saradnje.