top of page
Search

📣MEÐUNARODNA SARADNJA S BRATSKIM ŠKOLAMA U ISTANBULU🎉


🇧🇦️🇹🇷Danas je direktor naše škole, Nermin Merhemić potpisao međunarodni protokol o bratimljenju sa direktorima škola, Nilüfer Hatun Ortaokulu i Nilüfer Hatun Ilkokulu iz Istanbula, Republika Turkey.🇧🇦🇹🇷

📃Protokol je potpisan u Yunus Emre Enstitusu u Sarajevu.

📌Ovaj važan korak ima za cilj razvijanje međunarodne obrazovne saradnje i zajedničkog razumijevanja, jačanje bratskih i prijateljskih veza. 📌Radujemo se međunarodnim edukativnim posjetama učenika i nastavnika, razmjeni dobrih praksi u obrazovanju te uspostavi komunikacijske mreže između učenika i nastavnika. Ova saradnja će omogućiti razmjenu resursa, znanja i iskustava između škola, stvarajući tako plodno tlo za obogaćivanje obrazovnog iskustva učenika.

📌Zahvaljujemo Yunus Emre Enstitusu na posredovanju i svima koji su doprinijeli da dođe do ove uspostave veze između naših škola.

📌Nadamo se i radujemo uspješnoj suradnji i pozitivnim rezultatima koji će iz toga proizaći. 📚✨️

#YunusEmreEnstitusu#NilüferHatunOrtaokulu#NiluferHatunIlkokulu#Kiseljak1

10 views0 comments

Comments


bottom of page