SVEČANA DODJELA DIPLOMA, GENERACIJA 2021/22

GENERACIJA MATURANATA ŠKOLSKE 2021/2022. GODINE SVEČANO OBILJEŽILA DEVETOGODIŠNJE ŠKOLOVANJE Uz prisustvo načelnika općine Kiseljak, gospodina Mladena Mišurića Ramljaka, direktora, nastavnika, učenika, roditelja i uposlenika škole, upriličena je svečana podjela svjedodžbi i diploma. U školskoj 2021/2022. godini deveti razred su završila 92 maturanta a 12 učenika je dobilo posebne pohvale. Učenici sa posebnim pohvalama su: Mahira Vrbić, Anida Karasalihović, Adin Behlil, Imran Karasalihović, Amila Babaluk, Mirza Babaluk, Faris Čilaš, Ilhana Drinjak, Benjamin Japaur, Alma Hajdarević, Amina Merhemić, Sulejman Duharkić. Za sve maturante bio je ovo posebno značajan dan, dan kada su sumirani rezultati tokom njihovog devetogodišnjeg obrazovanja, odrastanja, dan kojim će zatvoriti jedno poglavlje svoga života i krenuti u budućnost i nove školske izazove. Školski dani su ispunjeni igrom, smijehom, druženjima i najljepšim uspomenama što se zauvijek pamte. Čestitke maturantima i njihovim razredicima, kao i svim nastavnicima koji su zaslužni za uspjeh učenika a našim maturantima poželimo sretan nastavak školovanja.