VODIČ ZA RODITELJE BUDUĆIH PRVAČIĆA

Poštovani roditelji budućih prvačića, bliži se upis u prvi razred. Vjerujemo da ste uzbuđeni jednako kao i vaši mališani. Neki od vas su već doživjeli ovo iskustvo, a neki sa nestrpljenjem iščekuju ovaj jako bitan događaj u životu svakog djeteta. Dijelimo sa vama radost i odgovornost, stoga smo za vas pripremili edukativni materijal u obliku vodiča koji će vam dati odgovore na pitanja poput: kada je dijete spremno za polazak u školu, kako mu pomoći u pripremi za polazak u školu, od čega zavisi djetetovo zadovoljstvo i lakoća s kojom će se uklopiti u novu sredinu, šta kada dijete krene u školu?

Vodic-za-roditelje-predškolaca
.pdf
Download PDF • 3.37MB

Vodič preuzet sa web stranice Centra za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica i izmijenjen od strane školske psihologinje Dž. Otuzbir Mustajbegović