top of page
Search

MEĐUNARODNI DAN MENTALNOG ZDRAVLJA

Danas, 10. oktobra, obilježavamo Međunarodni dan mentalnog zdravlja, dan posvećen važnosti brige o našem emocionalnom i mentalnom blagostanju. Predstavnici naše škole su imali priliku posjetiti Centar za mentalno zdravlje JU Dom zdravlja Kiseljak.


Ovaj posjet bio je izuzetno informativan i koristan za našu školsku zajednicu. Imali smo priliku bolje razumjeti važnost mentalnog zdravlja, naučiti više o dostupnim resursima i podršci za naše učenike i njihove porodice te razgovarati s stručnjacima iz područja mentalnog zdravlja.


Naučili smo mnogo o važnosti brige o svojem emocionalnom blagostanju i prepoznavanju znakova problema s mentalnim zdravljem. Ostanite svjesni da podrška i resursi postoje, i da je važno brinuti o svojem mentalnom zdravlju. Ako trebate pomoć, obratite se školskom osoblju ili stručnjacima za mentalno zdravlje.

Sretan Međunarodni dan mentalnog zdravlja!
7 views0 comments

댓글


bottom of page