top of page
Search

📣OPĆINSKO TAKMIČENJE IZ ISLAMSKE VJERONAUKE✨️


🏫🏆Dana 06.03.2024. godine u našoj školi održano je općinsko takmičenje iz islamske vjeronauke za učenike osmih i devetih razreda.


Rezultati takmičenja:

📌osmi razredi:

🥇1. mjesto - ADNA RAMIĆ - VIII -6 - OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac

🥈2. mjesto - BILAL MEŠA - VIII - 4 - OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac

🥉3. mjesto - ADMIRA TURČINOVIĆ- VIII - 3 - OŠ " Kiseljak 1" Bilalovac

🏅4. mjesto - SUMEJA TURČINOVIĆ - VIII - 3 - OŠ " Kiseljak 1" Bilalovac


Nastavnici mentori: Nerimana Čeho, Grošo Muamera.


📌deveti razredi:

🥇1. mjesto - FATIMA BABALUK - IX - 3 - OŠ "Kiseljak 1 " Bilalovac

🥈2. mjesto - ÐEJLA HODŽIĆ - IX -1 - OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac

🥉3. mjesto - AMINA KARALIĆ - IX - 3 - OŠ " Kiseljak 1" Bilalovac

🏅4. mjesto - SARAH PUŠČULOVIĆ - IX - 4 - OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac


Nastavnici mentori: Muamera Grošo, Izudin Dahija, Nerimana Čeho.


✨️Čestitamo svim učenicima na učešću i postignutim rezultatima, želimo im puno sreće na narednim takmičenjima.✨️


B👏R👏A👏V👏O👏


Zahvaljujemo se Općini Kiseljak, načelniku općine, firmama, ustanovama i prijateljima naše škole koji su pružili pomoć i podršku u organizaciji i realizaciji općinskih takmičenja:


"PPU-IKRE", SM & Mrki Commerce Mersad Duharkić i Mirsad Selman, Grakop d.o.o, Apoteka Vita, "AJNUR-DRVO" d.o.o Edhem Edo Neradin, Medžlis IZ Kiseljak, TENNECO Ing d.o.o, Adriatic osiguranje d.d, Sarajevski kiseljak, LH-TEC d.o.o TREPPEN Hamdo Litrić, Zehrudin Litrić, Poliklinika Vita MM, UG Put dobrote Izudin Dahija, Autoservis "BAJRIĆ", Almir Bajrić, M enterijeri, Foto & Video MOCA Jasmin Omerhodžić, Auto servis "Tarik", Tarik Hajdarević, "Mlin-Produkt" d.o.o, Restoran Orijent, Restoran "HAN" Haris Hatidžić, ELEKTRIM-ELEKTROINSTALACIJE Jasmin Bajrić, Caffe Pumpa, Nedžad Huseljić, Selmanex d.o.o Jasmin Selman, Autoškola Zrno, Zrno Haris, Auto otpad Sefer, Ajdin i Sefer Nuhić, Autoservis Zijo&Etko, Zijad i Edin Mušanović, MT-MICE d.o.o, Anel Topalović, Trgovinska radnja "HAAD", Adnan Hadžić, Ćevabdžinica i Aščinica ,, Šuco", Admir Šuco

13 views0 comments

Comments


bottom of page